Rekomendacja od INFORLEX o Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych

Nie milkną echa listopadowego wydarzenia dla przedstawicieli branży księgowej. Miło nam poinformować, że docierają do nas pozytywne opinie o Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych. LIST REFERENCYJNY Niniejszym listem referencyjnym pragnę wyrazić duże zadowolenie z organizacji przez Targi Kielce S.A. Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbył się w dniach 26-27 listopada 2019 r. w Kielcach. Zorganizowane wydarzenie… Read More »

Medale i wyróżnienia MKBR 2019 rozdane

Podczas uroczystej gali nagrodzono najlepsze produkty i rozwiązania dla branży Uroczysta gala Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odbyła się 26 listopada. Towarzyszył jej występ artystyczny zespołu Chmielnikers. Jury pod przewodnictwem Aliny Rudnickiej – Acosty, członka zarządu AUDYT PARTNER oceniały m.in. innowacyjność i efektywność zgłoszonych rozwiązań. Do konkursu zgłoszone zostały 22 produkty. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych firm:… Read More »

Rozpoczął się Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych

Najważniejsi przedstawiciele branży księgowej pojawili się w Targach Kielce. 45 prelegentów i ponad 300 uczestników szkolenia porusza najważniejsze zagadnienia dotyczące księgowości. Eksperci porozmawiają o rzeczywistości gospodarczej w zakresie dokumentowania transakcji w sektorze małych, mikro i średnich przedsiębiorstw oraz o procesie wdrażania technologii w biurach rachunkowych i elektronizacji dokumentów. Prelegenci postarają się odpowiedzieć na pytanie: czy… Read More »

Scanye uwalnia ludzkość od papierkowej roboty!

Firma Scanye została sponsorem Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych. Na co dzień pomaga przyjemnie i szybko wykonywać powtarzalne zadania. Jest również asystentem księgowych, który odzyskuje czas poświęcany na wprowadzanie dokumentów do programów księgowych oraz dobry humor, który nieraz cierpi wskutek monotonnej pracy. Scanye ułatwia komunikację i otrzymywanie dokumentów od klientów oraz przetwarzanie danych. Sprawia, że okres… Read More »

SMEO – sponsor Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych

SMEO S.A. to nowoczesna firma fintechowa świadcząca usługi faktoringu online. Zapewnia mikro i małym przedsiębiorcom szybszy dostęp do kapitału bieżącego poprzez natychmiastowe finansowanie faktur przychodowych i monitoring wierzytelności. Miło nam poinformować, że firma została sponsorem wydarzenia, które już od 26 do 27 listopada odbywać się będzie w Targach Kielce. SMEO kieruje swój produkt do mikro… Read More »

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych sponsorem srebrnym MKBR

OSCBR to Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych zapewniająca: Komfort współpracy z klientem - uporządkowane zasady współpracy - dzięki zapisom regulaminu oraz udziału CashDirector i mBanku w projekcie, systemowi online, aplikacji mobilnej i integracji księgowości z bankowości Zabezpieczenie przed błędami i mandatami - dzięki lepszej kontroli terminowej wysyłki deklaracji i mechanizmom kontrolującym poprawność wyliczeń podatków Wyższa marża i wyższy zysk… Read More »

Edenred sponsorem srebrnym MKBR

Silna i innowacyjna marka na rynku globalnym, lider w zakresie cyfrowych rozwiązań motywacyjnych i lojalnościowych na rynku B2B2C. Mowa o firmie Edenred, która została sponsorem srebrnym Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się w dniach 26-27 listopada w Targach Kielce. Edenred od ponad 20 lat dostarcza przedsiębiorcom cyfrowe rozwiązania oparte na kartach przedpłaconych, platformach internetowych… Read More »

Payhelp sponsorem srebrnym MKBR

Zespół Payhelp to ponad 25 lat doświadczenia na rynku, prawie 2 miliony załatwionych spraw oraz miliard złotych odzyskanych należności. Payhelp to narzędzie online dla mikro i małych firm, które wspiera przedsiębiorców w odzyskiwaniu należności za niezapłacone w terminie faktury przez ich klientów. Eksperci Payhelp podejmą zarówno działania polubowne, jak i sądowe, dzięki czemu możesz mieć… Read More »