Edenred sponsorem srebrnym MKBR

Silna i innowacyjna marka na rynku globalnym, lider w zakresie cyfrowych rozwiązań motywacyjnych i lojalnościowych na rynku B2B2C. Mowa o firmie Edenred, która została sponsorem srebrnym Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się w dniach 26-27 listopada w Targach Kielce.

Edenred od ponad 20 lat dostarcza przedsiębiorcom cyfrowe rozwiązania oparte na kartach przedpłaconych, platformach internetowych oraz aplikacjach mobilnych.

Karty przedpłacone stały się nowoczesnym benefitem, który można łatwo dopasować do różnych obszarów potrzeb pracownika – sportu, kultury, żywienia, wypoczynku, podarunku, zarządzania wydatkami służbowymi. W portfolio Edenred znajduje się szeroki wybór produktów cyfrowych, które wyróżnia swoboda użytkowania, płatności i wyboru usług w dowolnym miejscu i czasie.

W obszarze motywacji pracownika firma oferuje Kartę Lunch – jedyną na polskim rynku kartę żywieniową, wyróżnioną certyfikatem Wellbeing Insitute za jej realny wpływ na podniesienie wellbeingu miejsca pracy; Kartę Sport i Kultura, z którą pracownicy mogą samodzielnie wybrać rodzaj aktywności, np. bilet do kina lub karnet na basen; 
Kartę podarunkową – którą pracownicy przeznaczą na dowolne zakupy dla siebie
i swojej rodziny. To bez wątpienia idealny podarunek na wiele okazji w ciągu roku  –  święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, jubileusz pracowniczy, Dzień Dziecka.

Codzienne, przyjemne życie jest misją Edenred. Z myślą o potrzebach osób pracujących Edenred wprowadził również innowacyjne rozwiązanie na rynku – Spendeo by Edenred.
To połączenie przedpłaconej karty płatniczej oraz platformy , rejestrującej na bieżąco wszystkie wydatki służbowe. Spendeo zastępuje zaliczki i płatności kartą kredytową, gwarantując przejrzystość wydatków w całej firmie i sprawny proces raportowania.

Edenred Polska dzięki partnerstwu strategicznemu z Mastercard Allianz stał się obecnie największym wydawcą  kart przedpłaconych w Polsce,  na rynku B2B2C. Tylko w roku 2018 użytkownicy kart Edenred dokonali 2,5 biliona transkacji  bezgotówkowych na całym świecie. Przynależność do Grupy Edenred zwiększa skalę zasiegu naszych produktów cyfrowych do 830 000 klientów korporacyjnych, 50 milionów użytkowników
i 2 milionów partnerów affiliacyjnych  w 46 krajach świata. W 17 z nich pozostajemy niezmiennie liderem świadczeń cyfrowych dla środowiska pracy.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Edenred Polsk na www.edenred.pl.