SMEO – sponsor Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych

SMEO S.A. to nowoczesna firma fintechowa świadcząca usługi faktoringu online. Zapewnia mikro i małym przedsiębiorcom szybszy dostęp do kapitału bieżącego poprzez natychmiastowe finansowanie faktur przychodowych i monitoring wierzytelności. Miło nam poinformować, że firma została sponsorem wydarzenia, które już od 26 do 27 listopada odbywać się będzie w Targach Kielce.

SMEO kieruje swój produkt do mikro i małych przedsiębiorstw, w tym również do startupów.

Jako pierwsza firma faktoringowa w Polsce wykorzystuje potencjał Big Data, analizy behawioralnej, sztucznej inteligencji oraz zaawansowanych algorytmów scoringowych i transakcyjnych do pogłębionej analizy zdolności faktoringowej klienta. Tak zaawansowana i innowacyjna analiza pozwala udzielać finansowania firmom już od pierwszego dnia ich działalności, tym samym umożliwiając dostęp do usługi mikrofaktoringu przedsiębiorcom, którzy nie mają żadnych szans na uzyskanie takiego finansowania w sektorze bankowym.

Proces weryfikacji wniosku odbywa się online i jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu formalności i koszty obsługi są zminimalizowane, a kwota finansowania przekazywana jest na rachunek klienta w kilkanaście minut.

Firma otrzymała tytuł „Faktor roku 2018” za mikrofaktoring online – innowacyjny produkt SMEO doceniono za najwyższe standardy i nowoczesne podejście do klienta. 

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już od 26 do 27 listopada w Targach Kielce.